Fotograficzny spływ kajakowy
W dniach 17-19 czerwca br. uczniowie klasy fotograficznej 3Fb pod opieką p. Ewy Bielańczyk-Obst oraz p. Bartłomieja Piotrowskiego wyruszyli na szkolną wycieczkę, której głównym punktem był spływ kajakowy pośród pięknych, malowniczych krajobrazów. Była to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, integracji oraz przeżycia wspólnej przygody poza szkolnymi murami.
Podczas spływu młodzież mogła sprawdzić swoje siły, współpracować w kajakowych załogach i cieszyć się bliskością natury. Trasa dostarczyła wielu emocji, radości i niezapomnianych momentów, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć i sesji fotograficznych w różnych sceneriach.
BP





