ZSZ Nr 6 na inauguracji programu „The BEST Way Forward”

15 czerwca 2026 r. na Politechnice Warszawskiej odbyła się inauguracja międzynarodowego programu „The BEST Way Forward”, którego celem jest rozwijanie współpracy pomiędzy edukacją, nauką, biznesem i nowoczesnymi technologiami.

W wydarzeniu uczestniczyła delegacja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela
w Poznaniu
, reprezentowana przez Dyrektor szkoły, panią Aleksandrę Warkocką, oraz Kierownika Szkolenia Praktycznego, panią Monikę Laskę.

Spotkanie zgromadziło przedstawicieli uczelni, szkół zawodowych, organizacji branżowych i przedsiębiorstw z Polski oraz zagranicy. Uczestnicy dyskutowali o nowoczesnych modelach kształcenia zawodowego, współpracy z przemysłem oraz możliwościach realizacji międzynarodowych projektów edukacyjnych.

Udział ZSZ Nr 6 w tym wydarzeniu potwierdza aktywne zaangażowanie szkoły w rozwój szkolnictwa zawodowego oraz budowanie współpracy z partnerami krajowymi i międzynarodowymi.

ML